Verenigingen

Interesse om toe te treden tot de verenigingen die gelinkt zijn aan GC Nekkersdal? Meer informatie nodig over hun activiteiten? Contacteer gerust de vertegenwoordigers van volgende verenigingen.

Cultuur

Brussels Blues Society
Info: http://www.brusselsblues.eu - Tel.: 02/4784176 - Julien Meganck - meganck.julien@scarlet.be - Kroonveldstraat 107, 1020 Laken
Davidsfonds Laken
Info: http://www.davidsfonds.be/activity/division/info.phtml?id=283 - Tel.: 0486/95.70.79 - Jo Bossuyt - jo.bossuyt@davidsfonds.be - Fernande Volralstraat 16, 1090 Brussel
De Barre Weldaad
Info: http://www.barreweldaad.be - Tel.: 0477 72 28 84 - Barbara Vandendriessche - info@barreweldaad.be - Onderrichtstraat 60, 1000 Brussel
De Vrienden van Brosella
Info: http://www.brosella.be/ - Tel.: 02/4740641 - Henri Vandenberghe - info@brosella.be - Chrysantenstraat 28, 1020 Brussel
Familiekunde Brussel vzw
Info: http://www.familiekunde-brussel.be - Tel.: 02/478 51 40 - Daniel Bex - info@familiekunde-brussel.be - Arduinkaai 28, 1000 Brussel
Jeugdtoneel 2000
Tel.: 02 380 58 98 - Luc Collin - collin.luc@telenet.be - Vinkenlaan 21, 1640 Sint-Genesius-Rode
K. T. V. De Noordstar
Tel.: 0486 56 53 26 - Roland Van Campenhout - roland@vcampenhout.be - Vandervekenstraat 73, 1780 Wemmel
LACA
Info: http://www.laca.be - Tel.: 02/2687216 - Wim van der Elst - wim.van.der.elst@skynet.be - Meiselaan 91, 1020 Brussel
Libertijnse Roos Laken
Tel.: 02/479.24.57 - Eric Theunis - eric.theunis@coditel.be - Amandelbomenlaan 18a, 1020 Brussel
Publieke Openbare Bibliotheek Laken
Info: http://www.brussel-laken.bibliotheek.be - Tel.: 02/4235322 - Hildward Vanhemelrijck - brussel-laken@bibliotheek.be - E. Bockstaellaan 109, 1020 Brussel
Willemsfonds Laken
Info: http://willemsfonds.be/DepartmentFiche.aspx?l=012&DeptId=31#.UQfn42Vv7Fw - Tel.: 02/549.65.22 - Els Ampe - info@elsampe.be - Kerkeveldstraat 37, 1020 Laken

Ecologie & Sociaal werk

Ayacam

Humanitaire vereniging ter ondersteuning van de meest kansarme inwoners van de Domenicaanse Republiek

Info: http://www.ayacam.be - Tel.: 0473/270224 - Elvira Pascual - info@ayacam.be - Theophile de Basieuxstraat 164, 1020 Laken,
De Lakense Mand
Info: http://www.lakensemand.be/ - Tel.: 0497/45.04.39 - Wim Didelez - wim.didelez@skynet.be - Molenbeeksestraat 112, 1020 Brussel
Onder Ons vzw
Fatiha Ghordo - onderons@advalvas.be - Olifantstraat 9/16, 1080 Brussel
Oxfam Wereldwinkel Laken
Info: http://www.oxfamwereldwinkels.be/pageview.aspx?pv_mid=8458&wkl_ID=354 - Tel.: 02/479.27.66 - Ivet Gonnissen - laken@oww.be - E. Van Ermengemlaan 9, 1020 Brussel

Kerkgemeenschap

Heilige Engelen

Kerkgemeenschap

Info: http://www.kerkeninvlaanderen.be/pages/kerk_01161.htm - Tel.: 02/479.23.62 - Diane Leenaers - guido.vandeperre@skynet.be - Kard. Cardijnplantsoen 6, 1020 Brussel
Onze-Lieve-Vrouw Laken

Kerkgemeenschap

Tel.: 02/267.77.27 - Yvonne Lemahieu - Kruipstraat 48, 1850 Grimbergen
Pastoraal Heizel (Nederlandstalig)
Tel.: 02/267.66.72 - Wim Packet - packetvansanden@gmail.com - Grimbergsesteenweg 106, 1850 Grimbergen

Kinderen & jongeren

A Place to Live
Info: http://www.aplacetolive.be/ - Jeroen Leysen - info@aplacetolive.be - Stefaniastraat 137, 1020 Brussel
Atomix

Begeleidingscentrum voor opvang en begeleiding van 15 jongens en meisjes tussen 6 en 18 jaar.

Info: http://www.tonuso.be/home/index.asp - Tel.: 02/479.29.11 - Mieke Parmentier - info@tonuso.be - De Smet De Naeyerlaan 555, 1020 Brussel
Brussel Open Scouting
Tel.: 02/478.83.78 - Hadewijck Debaillie - bos@fos.be - Tuinbouwerstraat 16, 1020 Brussel

Onderwijs

Cardijnschool vzw
Info: http://www.cardijnschool.be/cms/ - Tel.: 015/42.25.17 - Lut Beuls - lut.beuls@yucom.be - M. Desmarestraat 16, 1020 Brussel
De Bonte Kakel

Oudercomité Kakelbontschool

Info: http://www.ond.vlaanderen.be/onderwijsaanbod/adres.asp?sn=3772 - Dirk Dewaele - Sint Albaansbergstraat 48, 1020 Brussel
MPI De Ark
Info: http://deark.vgc.be/ - Tel.: 02/245.56.12 - Hans Meirlaan - hans.meirlaen@skynet.be - Cardijnplantsoen 41, 1020 Brussel
Oudercomité Sint Ursula
Tel.: 02/428.56.94 - Kris Verdoodt - sint.ursula@skynet.be - D. Lefèvrestraat 41, 1020 Brussel
SPES BuBao vzw
Info: http://www.ond.vlaanderen.be/onderwijsaanbod/adres.asp?sn=25247 - Tel.: 02/426.61.23 - Sieglinde Baeyens - Molenbeekstraat 173, 1020 Brussel
Vriendenkring Lyceum Martha Somers
Tel.: 02/478.41.76 - Julien Meganck - meganck.julien@scarlet.be - Kroonveldstraat 107, 1020 Laken
Wittouckschool
Info: http://www.wittouckschool.be - Tel.: 02/421.08.60 - Christine Sterckx - christine.sterckx@brunette.brucity.be - Wittouckstraat 46, 1020 Brussel

Sport

Atelier P.E.L.

Dynamische yoga

Info: http://www.atelierpel.org/agenda-2007-nl.php - Tel.: 02/428.08.99 - Elisabeth De Grauwe - atelier.pel@skynet.be - Gravin van Vlaanderenstraat 13, 1020 Brussel
Foyer Bis

Tafeltennisclub

Tel.: 02/420.25.20 - Patrick Dooms - patrick.dooms@skynet.be - Prudent Bolslaan 112, 1020 Brussel
Judoclub Hoofdstedelijk Gewest
Info: https://sites.google.com/site/judoclubbhg/home - Tel.: 0478.968.948 - Lucas Ravays - ravays.luc@gmail.com

Vrije tijd

eLandnet
Tel.: 02/479.70.23 - Paul Van Cappellen - info@elandnet.org - K. Bogaerdstraat 31, 1020 Brussel
Femma Laken-centrum
Tel.: 0494/39 54 25 - Annie Jacops - femma.laken.jette@gmail.com
Grijze Geuzen Laken
Info: http://www.h-vv.be/ - Tel.: 02/425.58..54 - Fernand Adams - hvvbrussel@skynet.be - Vanderstichelenstraat 153, 1080 Brussel
Hoofdstedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans
Info: http://www.hoofdstedelijkeacademie.be/ - Tel.: 02/421.14.00 - Bruno De Jonghe - Fransmanstraat 118, 1020 Brussel
K.W.B. Laken
Info: http://www.kwblakenjette.be - Tel.: 02/460.16.66 - Roger Kockaert - Populierendreef 15, 1780 Wemmel
OKRA Laken
Tel.: 0497/30.35.11 - Liliane Descamps - A. Meuricestraat 10, 1040 Brussel
Passar Laken-Jette
Tel.: 02/479.53.84 - Monik Gonnissen - monik@gonnissen.com - JB Depairelaan 140, 1020 Brussel
Postzegelbond K.V.B.P.
Tel.: 02/380.47.54 - Erik Verbeeck - Saffierlaan 15, 1640 Sint-Genesius-Rode