Verenigingen

Interesse om toe te treden tot de verenigingen die gelinkt zijn aan GC Nekkersdal? Meer informatie nodig over hun activiteiten? Contacteer gerust de vertegenwoordigers van volgende verenigingen.

Cultuur

Brussels Blues Society
Info: http://www.brusselsblues.eu - Tel.: 02 478 41 76 - Julien Meganck - julienmeganck@gmail.com - Kroonveldstraat 107, 1020 Laken
Choux de Bruxelles
Info: http://choux.net - Piet Maris - piet@choux.net - Gustave Schildknechtstraat 33/3, 1020 Laken
CSC Libertijnse Roos
Tel.: 0478 88 30 97 - Eric Theunis - erictheunis46@gmail.com - Amandelbomenlaan 18a, 1020 Laken
Davidsfonds Laken
Info: http://www.laken.davidsfonds.be - Tel.: 0479 10 22 89 - Jo Bossuyt - laken@davidsfonds.net - Fernande Volralstraat 16, 1090 Jette
De Vrienden van Brosella
Info: http://www.brosella.be/ - Tel.: 02 474 06 41 - Dianne Leenders - info@brosella.be - Chrysantenstraat 28, 1020 Laken
Familiekunde Brussel vzw
Info: http://www.familiekunde-brussel.be - Tel.: 02 478 51 40 - Daniel Bex - info@familiekunde-brussel.be - Arduinkaai 28, 1000 Brussel
Jeugdtoneel 2000
Tel.: 02 380 58 98 - Luc Collin - collin.luc@telenet.be - Vinkenlaan 21, 1640 Sint-Genesius-Rode
KTV De Noordstar
Tel.: 0486 56 53 26 - Roland Van Campenhout - roland@vcampenhout.be - Vandervekenstraat 73, 1780 Wemmel
LACA
Info: http://www.laca.be - Tel.: 02 268 72 16 - Wim van der Elst - wim.van.der.elst@skynet.be - Meiselaan 91, 1020 Laken
Maison de la Creation asbl
Info: http://www.maisondelacreation.org - Tel.: 0490 42 59 55 - Ann Stalpaert - ann@maisondelacreation.org - Emile Bockstaellaan 246A, 1020 Laken
Rambi Bambo vzw
Tel.: 0479 67 86 81 - Rik Staelens - rikstaelens@yahoo.com - Paleizenstraat 305, 1000 Brussel
Stedelijke Openbare Bibliotheek Laken
Info: http://www.brussel-laken.bibliotheek.be - Tel.: 02 423 53 22 - Hildward Vanhemelrijck - brussel-laken@bibliotheek.be - Emile Bockstaellaan 109, 1020 Laken
vtbKultuur Kuur Brusselloise
Info: http://www.vtbkultuur.be/brussel - Ann Verbeke - verbeke.ann@gmail.com
Willemsfonds Laken
Info: http://www.willemsfondsbrussel.be - Tel.: 02 549 65 24 - Els Ampe - laken@willemsfondsbrussel.be - Kerkeveldstraat 37, 1020 Laken

Ecologie & Sociaal werk

11.11.11. Laken
Tel.: 0485 82 31 34 - Johannes Grillet - 11.11.11.laken@gmail.com - Emile Delvastraat 30/2, 1020 Laken
Ayacam

Humanitaire vereniging ter ondersteuning van de meest kansarme inwoners van de Domenicaanse Republiek

Info: http://www.ayacam.be - Tel.: 0488 05 10 07 - Elvira Pascual - info@ayacam.be - Theophile de Basieuxstraat 164, 1020 Laken
Begeleid Wonen Brussel
Info: http://www.begeleidwonenbrussel.be - Tel.: 02 420 43 13 - Valentine Lebacq - valentine.lebacq@begeleidwonenbrussel.be - Louis Wittouckstraat 54, 1020 Laken
L'Echappée

co-housinggroep Drootbeekstraat

Info: http://www.echappee.collectifs.net - Tel.: 0479 54 02 94 - Ann De Cannière - contact@echappee.collectifs.net
Onder Ons vzw
Tel.: 0475 54 26 08 - Fatiha Ghordo - onderons@skynet.be - Onafhankelijkheidsstraat 106, 1020 Laken
Oxfam Wereldwinkel Laken
Info: http://www.oxfamwereldwinkels.be/nl/laken - Tel.: 02 479 27 66 - Ivet Gonnissen - laken@oww.be - Emile Van Ermengemlaan 9, 1020 Laken
Stapsteen vzw
Info: http://www.stapsteen.be - Tel.: 0488 40 37 49 - Marina Nel-Schapendonk - marina@stapsteen.be - Chrysantenstraat 33, 1020 Laken

Kerkgemeenschap

Kerkgemeenschap Heilige Engelen
Info: http://www.ndlaeken-olvlaken.be/NL - Tel.: 0477 93 60 66 - Déanna Leenaers - secretariaat.hengelen@ndlaeken-olvlaken.be - Gasstraat 61, 1020 Laken
Kerkgemeenschap Onze-Lieve-Vrouw Laken
Info: http://www.ndlaeken-olvlaken.be/NL - Tel.: 02 478 20 95 - Yvonne Lemahieu - secretariaat.laken@ndlaeken-olvlaken.be - Kardinaal Cardijnplantsoen 6, 1020 Laken
Nederlandstalig Pastoraal Heizel
Tel.: 02 267 66 72 - Wim Packet - packetvansanden@gmail.com - Grimbergsesteenweg 106, 1850 Grimbergen

Kinderen & jongeren

A Place to Live
Info: http://www.aplacetolive.be/ - Tel.: 0472 86 34 43 - Roel Kreijns - info@aplacetolive.be - Stefaniastraat 137, 1020 Brussel
De Weeg
Info: http://www.deweeg.be/?page_id=18 - Tel.: 02 425 01 25 - Lily De Ceuster - info@deweeg.be - Emile Bockstaellaan 107, 1020 Laken

Onderwijs

De Ark vzw
Info: http://www.dearktelaken.be - Tel.: 02 245 56 12 - Hans Meirlaen - hans.meirlaen@skynet.be - Kardinaal Cardijnplantsoen 10, 1020 Laken
De Bonte Kakel

Oudercomité Kakelbontschool

Info: http://kakelbont.net/het-oudercomite/ - Dirk Dewaele - kakelbont.ouders@gmail.com - Sint-Albaansbergstraat 48, 1020 Laken
Kunsthumaniora Brussel
Info: http://kunsthumaniorabrussel.be - Tel.: 02 474 06 05 - Koen Cuypers - koen.khb@gmail.com - Chrysantenstraat 26, 1020 Laken
Oudercomité Sint Ursula
Info: http://www.sintursulalaken.be - Valentine Lebacq - valentine_lebacq@hotmail.com - Dieudonné Lefèvrestraat 41, 1020 Laken
Vriendenkring Lyceum Martha Somers
Tel.: 02 478 41 76 - Julien Meganck - julienmeganck@gmail.com - Kroonveldstraat 107, 1020 Laken

Sport

atelier P.E.L. vzw

Dynamische yoga

Info: http://www.atelierpel.org - Tel.: 02 428 08 99 - Elisabeth De Grauwe - atelier.pel@skynet.be - Leopold I straat 36 bus 2, 1020 Brussel
Judoclub Hoofdstedelijk Gewest
Info: https://sites.google.com/site/judoclubbhg/home - Tel.: 0478 96 89 48 - Lucas Ravays - ravays.luc@gmail.com - Capartlaan 45/2, 1090 Jette

Vrije tijd

Femma Laken-Jette
Info: http://www.femma-laken-jette.be/ - Tel.: 0494 39 54 25 - Annie Jacops - femma.laken.jette@gmail.com
Grijze Geuzen Laken
Info: http://www.h-vv.be/ - Tel.: 02 425 58 54 - Fernand Adams - hvvbrussel@skynet.be - Vanderstichelenstraat 153, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Hoofdstedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans
Info: http://www.hoofdstedelijkeacademie.be/ - Tel.: 02 421 14 00 - Bruno De Jonghe - bruno.dejonghe@brunette.brucity.be - Fransmanstraat 118, 1020 Laken
KWB Laken-Jette
Info: http://www.kwblakenjette.be - Tel.: 02 557 87 72 - Pol Arnauts - pol.arnauts@compaqnet.be
OKRA Laken
Tel.: 02 268 18 17 - Andrea Van Damme - Romeinsesteenweg 525B, 1020 Laken
Passar Laken-Jette
Info: http://www.pasar.be/jette-laken - Tel.: 02 479 53 84 - Monik Gonnissen - monik@gonnissen.com - Jean-Baptiste Depairelaan 140, 1020 Laken