Verenigingen

Interested to join the associations linked to GC Nekkersdal? Need more information about their activities? Contact the representative of following associations.

Cultuur

Brussels Blues Society
Info: http://www.brusselsblues.eu - Tel.: 02 478 41 76 - Julien Meganck - julienmeganck@gmail.com - Kroonveldstraat 107, 1020 Laken
Choux de Bruxelles
Info: http://choux.net - Piet Maris - piet@choux.net - Gustave Schildknechtstraat 33/3, 1020 Laken
Davidsfonds Laken
Info: http://www.laken.davidsfonds.be - Tel.: 0479 10 22 89 - laken@davidsfonds.net - Fernande Volralstraat 16, 1090 Jette
De Vrienden van Brosella
Info: http://www.brosella.be/ - Tel.: 02 474 06 41 - info@brosella.be - Chrysantenstraat 28, 1020 Laken
Familiekunde Brussel vzw
Info: http://www.familiekunde-brussel.be - Tel.: 02 478 51 40 - Daniel Bex - info@familiekunde-brussel.be - Arduinkaai 28, 1000 Brussel
impRoyal

Improvisatiegezelschap

Tel.: 0485 82 31 34 - Johannes Grillet - johannesgrillet@gmail.com
Jeugdtoneel 2000
Tel.: 02 380 58 98 - Luc Collin - collin.luc@telenet.be - Vinkenlaan 21, 1640 Sint-Genesius-Rode
KTV De Noordstar
Tel.: 0486 56 53 26 - Roland Van Campenhout - roland@vcampenhout.be - Vandervekenstraat 73, 1780 Wemmel
LACA
Info: http://www.laca.be - Tel.: 0476 95 95 10 - Steph Feremans - Steph.feremans@gmail.com - Dieleghemse steenweg 58, 1090 Jette
Maison de la Creation asbl
Info: http://www.maisondelacreation.org - Tel.: 0490 42 59 55 - Ann Stalpaert - ann@maisondelacreation.org - Emile Bockstaellaan 246A, 1020 Laken
Rambi Bambo vzw
Tel.: 0479 67 86 81 - Rik Staelens - rikstaelens@yahoo.com - Paleizenstraat 305, 1000 Brussel
Stedelijke Openbare Bibliotheek Laken
Info: http://www.brussel-laken.bibliotheek.be - Tel.: 02 423 53 22 - brussel-laken@bibliotheek.be - Emile Bockstaellaan 109, 1020 Laken
vtbKultuur Kuur Brusselloise
Info: http://www.vtbkultuur.be - kuurbrusselloise@vtbKultuur.be
Willemsfonds Laken
Info: http://www.willemsfondsbrussel.be - Tel.: 02 549 65 24 - Els Ampe - laken@willemsfondsbrussel.be - Kerkeveldstraat 37, 1020 Laken

Ecologie & Sociaal werk

11.11.11. Laken
Tel.: 0485 82 31 34 - Johannes Grillet - 11.11.11.laken@gmail.com
Ayacam

Humanitaire vereniging ter ondersteuning van de meest kansarme inwoners van de Domenicaanse Republiek

Info: http://www.ayacam.be - Tel.: 0488 05 10 07 - Elvira Pascual - info@ayacam.be - Theophile de Basieuxstraat 164, 1020 Laken
Begeleid Wonen Brussel
Info: http://www.begeleidwonenbrussel.be - Tel.: 02 420 43 13 - Valentine Lebacq - valentine.lebacq@begeleidwonenbrussel.be - Louis Wittouckstraat 54, 1020 Laken
L'Echappée

co-housinggroep Drootbeekstraat

Info: http://www.echappee.collectifs.net - Tel.: 0479 54 02 94 - Ann De Cannière - contact@echappee.collectifs.net
Onder Ons vzw
Tel.: 0475 54 26 08 - Fatiha Ghordo - onderons@skynet.be - Onafhankelijkheidsstraat 106, 1020 Laken
Oxfam Wereldwinkel Laken
Info: http://www.oxfamwereldwinkels.be/nl/laken - Tel.: 02 479 27 66 - Ivet Gonnissen - laken@oww.be - Emile Van Ermengemlaan 9, 1020 Laken
Stapsteen vzw
Info: http://www.stapsteen.be - Tel.: 0488 40 37 49 - Marina Nel-Schapendonk - marina@stapsteen.be - Chrysantenstraat 33, 1020 Laken
vzw Public

vereniging achter Au Bord de l'Eau

Info: http://www.facebook.com/auborddeleau1020 - Tel.: 0497 94 64 78 - Lotte Stoops - eaulalala@gmail.com

Kerkgemeenschap

Kerkgemeenschap Heilige Engelen
Info: http://www.ndlaeken-olvlaken.be/NL - Tel.: 0477 93 60 66 - Déanna Leenaers - secretariaat.hengelen@ndlaeken-olvlaken.be - Gasstraat 61, 1020 Laken
Kerkgemeenschap Onze-Lieve-Vrouw Laken
Info: http://www.ndlaeken-olvlaken.be/NL - Tel.: 02 478 20 95 - Yvonne Lemahieu - secretariaat.laken@ndlaeken-olvlaken.be - Kardinaal Cardijnplantsoen 6, 1020 Laken
Nederlandstalig Pastoraal Heizel
Tel.: 02 267 66 72 - Wim Packet - packetvansanden@gmail.com - Grimbergsesteenweg 106, 1850 Grimbergen

Kinderen & jongeren

A Place to Live
Info: http://www.aplacetolive.be/ - info@aplacetolive.be - Stefaniastraat 137, 1020 Brussel
De Weeg
Info: http://www.deweeg.be/?page_id=18 - Tel.: 02 425 01 25 - Lily De Ceuster - info@deweeg.be - Emile Bockstaellaan 107, 1020 Laken

Onderwijs

De Ark vzw
Info: http://www.dearktelaken.be - Tel.: 02 245 56 12 - Kardinaal Cardijnplantsoen 10, 1020 Laken
De Bonte Kakel

Oudercomité Kakelbontschool

Info: http://kakelbont.net/het-oudercomite/ - Dirk Dewaele - kakelbont.ouders@gmail.com - Sint-Albaansbergstraat 48, 1020 Laken
Kunsthumaniora Brussel
Info: http://kunsthumaniorabrussel.be - Tel.: 02 474 06 05 - Koen Cuypers - koen.khb@gmail.com - Chrysantenstraat 26, 1020 Laken
Oudercomité Sint Ursula
Info: http://www.sintursulalaken.be - Valentine Lebacq - valentine_lebacq@hotmail.com - Dieudonné Lefèvrestraat 41, 1020 Laken
Vriendenkring Lyceum Martha Somers
Tel.: 02 478 41 76 - Julien Meganck - julienmeganck@gmail.com - Kroonveldstraat 107, 1020 Laken

Sport

atelier P.E.L. vzw

Dynamische yoga

Info: http://www.atelierpel.org - Tel.: 02 428 08 99 - Elisabeth De Grauwe - atelier.pel@skynet.be - Leopold I straat 36 bus 2, 1020 Brussel
Judoclub Hoofdstedelijk Gewest
Info: http://judo-brusselshoofdstedelijkgewest.be/ - Tel.: 0478 96 89 48 - Lucas Ravays - ravays.luc@gmail.com - Capartlaan 45/2, 1090 Jette

Vrije tijd

Femma Laken-Jette
Info: http://www.femma-laken-jette.be/ - Tel.: 0494 39 54 25 - Annie Jacops - femma.laken.jette@gmail.com
Hoofdstedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans
Info: http://www.hoofdstedelijkeacademie.be/ - Tel.: 02 421 14 00 - Bruno De Jonghe - bruno.dejonghe@brunette.brucity.be - Fransmanstraat 118, 1020 Laken
KWB Laken-Jette
Info: http://www.kwb.be/laken-jette - Tel.: 0479 33 97 77 - Pol Arnauts - pol.arnauts@kwb.be
OKRA Laken
Jo Bossuyt - jo.bossuyt@okra.be
Passar Laken-Jette
Info: http://www.pasar.be/jette-laken - Tel.: 02 479 53 84 - Monik Gonnissen - monik@gonnissen.com - Jean-Baptiste Depairelaan 140, 1020 Laken